Amerykanie w półfinale, Biało-czerwoni po raz kolejny odpadają w ćwierćfinale

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych awansowała do półfinału Igrzysk Olimpijskich. Amerykanie po świetnej grze pokonali Polskę w stosunku 3:0.

Pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane. Amerykanie wygrali pierwszą odsłonę meczu w stosunku 25:23. W kolejnym secie mieliśmy nawet pięciopunktową przewagę, biało-czerwoni nie wykorzystali szansy i pozwolili Amerykanom najpierw wyrównać stan rywalizacji, a następnie wyjść na prowadzenie i w ostateczności wygrać seta. Ostatnia partia przebiegała pod dyktando Amerykanów. Nie mogliśmy znaleźć sposobu na świetnie grających „Jankesów”. Biało-czerwoni mylili się w zagrywce i ataku. Amerykanie wygrali do 20 i całe spotkanie 3:0.