Znamy komplet ćwierćfinalistek, Canarinhos i Amerykanki z kompletem zwycięstw

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Dzisiaj rano zakończyły się mecze ostatniej kolejki fazy grupowej turnieju olimpijskiego w siatkówce halowej pań. Komplet zwycięstw odnotowały Brazylijki i Amerykanki.

Canarinhos w pięciu rozegranych spotkaniach nie przegrały nawet seta, natomiast Reprezentantki Stanów Zjednoczonych tylko mecz z Portoryko wygrały w stosunku 3:0. Najwięcej problemów Amerykankom sprawiły Holenderki, z którymi odniosły zwycięstwo dopiero po tie breaku, spotkania z Chinkami, Włoszkami i Serbkami kończyły w czterech setach.

Najsłabszym zespołem fazy grupowej były Portorykanki, które nie wygrały nawet seta, Kamerunkom udała się ta sztuka dwukrotnie z Argentynkami.

Największy zawód sprawiły Włoszki, czwarty zespół ostatnich Mistrzostw Świata wygrał tylko jedno spotkanie. W pięciu meczach drużyna z Półwyspu Apenińskiego odniosła zwycięstwo tylko w czterech setach.

Z bardzo dobrej strony pokazały się Holenderki. Pomarańczowe przegrały w fazie grupowej tylko z Amerykankami, w dodatku dopiero po tie-breaku. Do spotkania z Koreankami przystąpią w roli faworytek.