Niemcy ratują remis w doliczonym czasie!

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Do niespodzianki doszło w spotkaniu drugiej kolejki turnieju olimpijskiego w piłce nożnej. Niemcy w spotkaniu z Koreą Południową zdobyli wyrównującą bramkę na 3:3 dopiero w 93 minucie spotkania.

W 25 minucie drużynę z Azji na prowadzenie wyprowadził Hwang Hee-Chan. Osiem minut później wyrównał Gnabry. Gdy w 55 minucie bramkę zdobył Selke, wydawało się, że Niemcy przejęli kontrolę nad spotkaniem. nic bardziej mylnego. Koreańczycy potrzebowali 120 sekund na zdobycie gola wyrównującego, na listę strzelców wpisał się  Son Heung-Min. W 86 minucie drużynę z Azji na prowadzenie wyprowadził Suk Hyun-Jun, w tym momencie Koreańczycy mieli zagwarantowany udział w ćwierćfinale. Trzy minuty po regulaminowym czasie gry bramkę dla Niemców zdobył Gnabry. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3. Obie reprezentacje będą musiały walczyć o awans w ostatniej kolejce fazy grupowej.