Rio 2016: Pierwsze zwycięstwo w turnieju piłkarskim!

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Honduras pokonał Algierię 3:2 w pierwszym spotkaniu grupy D turnieju olimpijskiego w piłce nożnej. W drugim spotkaniu tej grupy Argentyna podejmie Portugalię.

Honduras na prowadzenie wyprowadził Quioto, jeszcze przed przerwą wynik spotkania podwyższył Pereira. Kontaktową bramkę dla Algierczyków zdobył w 68 minucie spotkania Bendebka. Wynik spotkania ustalił w 79 minucie Lozano, Algierczycy odpowiedzieli jeszcze golem Bounedjaha. Więcej bramek w spotkaniu już nie padło. Honduras ostatecznie pokonał Algierię 3:2 i zapisał na swoim koncie 3 punkty.

Drużyna z Afryki stworzyła sobie zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, miała również przewagę w posiadaniu piłki. Algierczycy byli jednak mniej skuteczni, przez co skomplikowali sobie sytuacje w grupie.