Liga Mistrzów: Szachtar i Dinamo najbliżej awansu

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008

W dzisiejszych spotkaniach w ramach III rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów najpewniejsze zwycięstwa odniosły Dinamo Zagrzeb i Szachtar Donieck. W najbardziej emocjonującym spotkaniu FK Rostov zremisował z Andrelechtem Bruksela 2:2.

Ajax Amsterdam bez Arkadiusza Milika zremisował 1:1 z PAOK Saloniki. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Dolberg i Campos. Gdyby Arkadiusz Milik wystąpił w dzisiejszym meczu Liga Mistrzów była by bliższa dla wicemistrza Holandii? Emocji dostarczył również mecz Ludogorets – Crvena Zvezda Belgrad. Mistrzowie Bułgarii zremisowali z najlepszym zespołem Serbii w stosunku 2:2. Ludogorets na prowadzenie wyprowadził w 43 minucie J.Cafu. Na początku drugiej  połowy inicjatywę przejęła drużyna z Belgradu. Najpierw trzy minuty po przerwie wyrównał Katai, a niecałe 20 minut później zespół na prowadzenie wyprowadził Ruiz. Remis mistrzom Bułgarii zapewnił w 76 minucie Keseru.